Doświadczenia z podróży członków Campu.eu


Przyczepa kempingowa

Samochód kempingowy (kamper)

Spanie pod namiotem

Zadaszenia

19.6 - 21.6. Barbora mówi :
Piękne miejsce tuż obok szemrzącego strumienia i małego wodospadu. Z dala od drogi, za murem starej fabryki. Teren skoszony, toaleta czysta i bez pająków, kran z wodą pitną w zasięgu ręki oraz świetne miejsce na ognisko z miejscami do siedzenia i szpikulcami. Wszystko nowe i przytulne. Podczas naszego pobytu na działce przebywały dwie grupy – miejsca było wystarczająco dużo, znaleźliśmy sobie zarówno prywatność, jak i cień. Na pewno nie zapomnijcie jednak o środku odstraszającym owady – jest tam naprawdę mnóstwo kleszczy. We wsi znajduje się świetny sklep spożywczy.

26.6 - 28.6. Zsolt mówi :
Piękne, spokojne miejsce, dokładnie takie jak na zdjęciach.😃

20.6 - 21.6. Pavlína mówi :
Ładne miejsce dla osób niewymagających, wystarczające na jedną noc... w miejscowości jest ładny basen.Szkoda tylko, że nie znaleźliśmy żadnego oznaczenia Bezkempu, miejsce rozpoznaliśmy (chyba) po zdjęciach :) ale rezerwację zrobiliśmy dopiero przed południem w dniu przyjazdu... jeśli będziemy w okolicy, chętnie tu kiedyś wrócimy...

20.6 - 21.6. Diana mówi :
Po prostu wyśmienite! ❤️

27.6 - 28.6. Jiří mówi :
Ładne miejsce nad rzeką, knajpka kilka kroków stąd. Pełna satysfakcja.

27.6 - 28.6. Dušan mówi :
Wszystko, czego potrzeba: spokój i prywatność. Możliwość parkowania zarówno w słońcu, jak i w cieniu.

20.6 - 21.6. Václav mówi :
Tak jak piszą już inni w recenzjach, mogę się tylko przyłączyć z samą pozytywną opinią. Wszystko, co deklaruje właścicielka działki, zgadza się w stu procentach. Jedynym minusem było to, że spędziliśmy tu tylko jedną noc.
Mimo że w ciągu dnia temperatura przekraczała 30 stopni, po południu na terenie jest wystarczająco dużo przyjemnego cienia. Największą atrakcją dla nas był poranny koncert śpiewających ptaków. Polecam wszystkim pobranie aplikacji MERLIN – dzięki niej od razu wiedzieliśmy, które ptaki z „orkiestry” właśnie słyszymy. Zdecydowanie polecamy!

19.6 - 21.6. Renata mówi :
Piękne, ustronne miejsce, w samym sercu natury. Boska cisza i spokój.

27.6 - 28.6. Katerina mówi :
Teren był naprawdę ładny, byliśmy tu sami i panowała cisza, sucha toaleta była czysta, a w cieniu dało się schronić przed panującym upałem. Było tu tylko sporo owadów, ale taka już jest natura. Pomocny okaże się środek odstraszający owady. Dziękujemy.

19.6 - 21.6. Tomáš mówi :
Świetne miejsce, spokój i relaks :-) Bardzo mili ludzie :-) Polecam :-)))

20.6 - 21.6. Helena mówi :
Jednym słowem: doskonałość. Namiot można rozbić tuż przy polu lawendy, obok stoiska z pysznymi lodami, lemoniadą... Dobre zaplecze, toalety, kran z wodą. Ładny plac zabaw i wybiegi ze zwierzętami. Bardzo mili właściciele.

27.6 - 28.6. Miroslav mówi :
Świetna przestrzeń. Prywatność. Duży plus – toaleta na zewnątrz. Jestem zadowolony.

26.6 - 27.6. Marek mówi :
Piękne, spokojne miejsce na odpoczynek. Równy teren. Droga dojazdowa jest nieco terenowa, ale nie stanowi żadnego problemu.

19.6 - 22.6. Dominika mówi :
Piękne miejsce, zadbane, wszystko przygotowane i czyste. Spanie pod gołym niebem to prawdziwa magia. Kontakt z właścicielem na piątkę, szybki i przyjazny. Jedyne, z czym trzeba się liczyć, to fakt, że wioska i droga znajdują się w pobliżu, więc nie ma tu całkowitej ciszy, jednak wizyta na tej posesji jest tego warta. Doskonała baza wypadowa do wędrówek po Czeskim Środkowym Górze 🙂 i gorąco polecam, aby o zachodzie słońca udać się nieco powyżej działki na szczyt Vysoká Kozí hora.

25.6 - 27.6. Helena mówi :
Wspaniałe miejsce, niesamowity widok, świetne wyposażenie. Bardzo sympatyczny właściciel, dzieci najadły się do syta czereśni, a towarzystwo dotrzymał nam miejscowy pies 🙂

12.6 - 14.6. Tereza mówi :
Bardzo udany pobyt i świetna lokalizacja. Z właścicielem dogadaliśmy się szybko i bez problemów. Domek na działce jest rewelacyjny jako takie schronienie, a do tego sporo padało, więc naprawdę się przydał. Przez cały czas obok działki przeszły tylko 4 osoby, szkoda, że słychać hałas z pobliskiej drogi, ale da się do tego przyzwyczaić. Mieliśmy trochę kłopotów ze znalezieniem równego miejsca na namiot, a przy dużej wilgoci na działce jest dość ślisko – ale nic nie do pokonania. Dużo drewna, super sucha toaleta. Wspaniały widok na Kostalov, gdzie wybraliśmy się na wycieczkę. Jako miłośnicy ptaków i zwierząt doceniliśmy wieczorną i nocną wizytę sowy oraz kuropatwy :)

26.6 - 27.6. Petra mówi :
Spokojne, ładne miejsce, bez żadnych problemów.

26.6 - 27.6. Jiří mówi :
Piękny ogród, wszystko starannie utrzymane, czyste. Właściciel bardzo gościnny i troskliwy. Świetny stosunek ceny do jakości. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z tej oferty.

26.6 - 27.6. Filip mówi :
Spokojne miejsce, świetna komunikacja z właścicielami. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

23.6 - 25.6. Jakub mówi :
Nasze pierwsze wakacje z kamperem w Tiché Peřeji wypadły świetnie i na pewno nie byliśmy tu po raz ostatni.

Teren jest bardzo dobrze utrzymany, utwardzone drogi to duży plus, a możliwość wyboru spośród trzech miejsc postojowych bardzo nam odpowiadała. Wieczorem miło nas zaskoczyła mnogość świetlików, a w okolicy było pod dostatkiem gałązek i drobnego drewna do pieczenia.

Tylko kilka drobnych uwag, które mogą okazać się przydatne dla kolejnych gości.
W okolicy praktycznie nie ma zasięgu komórkowego, więc nie udało nam się dokonać płatności QR na miejscu. Dlatego sfotografowaliśmy kody płatności i zapłaciliśmy dopiero podczas wycieczki, gdzie był dostępny sygnał. Wieczorem okazało się, że brakuje nam musztardy, ale uratował nas minimarket przy studni – niesamowity.
A tabliczki z propozycjami wycieczek są również świetne.
Kiedy następnym razem weźmiemy rowery, nie może zabraknąć wycieczki rowerowej!

Wyjazd z posesji wymaga zwiększonej ostrożności, zwłaszcza przy skręcaniu w kierunku Český Dub. Widoczność nie jest idealna, a po drodze przejeżdżają ciężarówki i motocykliści. Lepiej jest wyjechać nieco szybciej, najlepiej zjechać na przeciwległą stronę aż do krawędzi pasa ruchu w przeciwnym kierunku – znajduje się tam kolejna droga dojazdowa, przy której można się zatrzymać.

Jedyną bardziej znaczącą wadą był częsty ruch motocykli, które przejeżdżały obok posesji nawet po godzinie 22:00, co może być uciążliwe dla osób wrażliwych na hałas. Nam jednak to nie przeszkadzało. Bardzo fajna była na przykład możliwość zabrania pamiątki z toalety w postaci naklejki i breloczka (za które wrzucaliśmy symboliczne 50 do skarbonki) :) Podobało nam się zaufanie właścicieli w kwestii płatności za drewno, które kosztuje 170,- oraz minimarket z napojami, artykułami spożywczymi i innymi niezbędnymi rzeczami na kemping. Z przejrzystym cennikiem i rozsądnymi cenami. Świetnie przemyślane.

Przed przyjazdem otrzymaliśmy od właścicieli SMS-a ze wszystkimi informacjami i kodami potrzebnymi na miejscu do otwarcia różnych części terenu. Komunikacja była świetna.

Ogólnie bardzo nam się pobyt podobał, doceniamy spokojną okolicę, dbałość o teren oraz miłą atmosferę. Chętnie tu wrócimy w przyszłości.

26.6 - 27.6. Michaela mówi :
Po roku znowu tu jesteśmy i znowu jest super 👍🏻

25.6 - 27.6. Katerina mówi :
Piękne miejsce, nawet przy obecnych upałach. Wszystko było czyste i wygodnie urządzone, a woda ze studni przyjemnie chłodna. Dzieciom bardzo się tu podobało. Bardzo dziękujemy.

20.6 - 21.6. Milan mówi :
Bardzo ładne i spokojne miejsce z przyjemną częścią wypoczynkową i ładnym zapleczem.

18.6 - 20.6. Jakub mówi :
Piękne miejsce w pięknej okolicy – jest tu wszystko, czego potrzeba. Teren jest zadbany i czysty. Bardzo nam się tam podobało – po długim czasie znów widzieliśmy świetliki. Dziękujemy, chętnie tu jeszcze wrócimy.

24.6 - 26.6. Petra mówi :
Absolutnie czarujące miejsce i wspaniałe przeżycie. Spędziliśmy tu dwie noce i podczas obu towarzyszyły nam świetliki. Jeśli chcecie odpocząć od codziennych trosk, od ludzi i samochodów, to miejsce jest właśnie dla was. Chętnie tu wrócimy, dziękujemy.

12.6 - 13.6. Jakub mówi :
Ładne, czyste miejsce. Dziękujemy :)

21.6 - 24.6. Veronika mówi :
Dziękujemy za piękny i przyjemny pobyt. To miejsce ma niesamowitą atmosferę! Znajdziecie tu zarówno cień, jak i słońce, równinę i wspaniałe widoki; zachód słońca zapiera dech w piersiach, a nocne niebo... 😍 Ogromną zaletą była woda pitna w wężu i prąd dostępny bezpośrednio na działce, miejsce na ognisko, miejsce do odpoczynku, toaleta zewnętrzna, a także prysznic, choć ten miał niewielki problem z ciśnieniem.

21.6 - 22.6. Marek mówi :
Piękne, spokojne miejsce w otoczeniu przyrody i zwierząt. Bardzo miła, sympatyczna i uśmiechnięta właścicielka. Świetna kawiarnia.

24.6 - 25.6. Jan mówi :
Piękna działka na nocleg

16.6 - 17.6. Štefan mówi :
To miejsce ma swój autentyczny klimat, a nie jest sterylnym kempingiem.
Często panuje tu spokój na noc.
Duża przestrzeń, a nie ciasne działki.
Właściciele działki „Bezkemp” są bardzo przyjaźni.
To miejsce nie jest dla każdego. Jeśli ktoś oczekuje idealnie zagospodarowanego miejsca z widokiem i schludnym wyposażeniem, będzie rozczarowany.

Ja byłem w pełni zadowolony, bo to właśnie jest prawdziwy „Bezkemp”.
Dlatego gorąco polecam.

20.6 - 21.6. Martin mówi :
Byłem na kempingu „Bezkemp” już po raz kolejny. Od czasu mojej ostatniej wizyty w zeszłym roku właściciel poczynił ogromne postępy na terenie obiektu. „Bezkemp” jest naprawdę piękny, wszystko jest zadbane i choć znajduje się na skraju wsi, panuje tam spokój i nic nie przeszkadza. Moim zdaniem to kemping na 15/10 – jeden z najlepszych, w jakich byłem. Niesamowity prysznic zasilany energią słoneczną i czyste toalety. Polecam odwiedzić 😉

23.6 - 24.6. Radek mówi :
Przyjemne i zadbane miejsce oraz życzliwe podejście właściciela – spędziłem tu tylko jedną noc i jeden dzień, ale można by tu kempingować nawet dłużej... Naprzeciwko znajduje się świetny stragan z miłą obsługą, a niedaleko restauracja „Kozí chlívek”... Gorąco polecam

24.6 - 25.6. Vojtěch mówi :
Bardzo ładne miejsce na biwak, a do tego wspaniali właściciele :)

16.6 - 17.6. Adéla mówi :
Pobyt na tej działce był bardzo przyjemny. Byliśmy grupą i miejsce to idealnie nam odpowiadało – dużo przestrzeni, spokój i ładna okolica. Wszystko przebiegło bez problemów, a komunikacja z właścicielami była szybka i przyjazna. Ogólnie oceniamy ten pobyt bardzo pozytywnie i chętnie go polecamy.

21.6 - 25.6. Lucie mówi :
Świetna atmosfera, wszystko w porządku 😉

15.6 - 18.6. Zuzana mówi :
Spokojne, świetne miejsce
Załaduj więcej
Cookies. Ty wiesz, co zrobić, aby ten pasek Ci nie przeszkadzał.
Ta strona korzysta z plików cookie. Potwierdź swoją zgodę na używanie wszystkich plików cookie, klikając „Zgadzam się”. Jeśli chcesz zmodyfikować ustawienia, kliknij „Zapisz ustawienia”. Więcej informacji na temat stosowania plików cookie znajdziesz tutaj.
Campu wykorzystuje 4 rodzaje kategorii plików cookie:
1. Techniczne pliki cookie
Techniczne pliki cookie zapewniają funkcjonowanie strony internetowej. Bez nich po prostu by nie działała. Bez nich nie dokonasz rezerwacji, a zatem nigdzie nie uciekniesz.”
2. Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie pomagają nam zbierać anonimowe informacje o ruchu i interakcjach z treściami na stronie internetowej, dzięki czemu możemy poprawić komfort użytkowania.
3. Spersonalizowane pliki cookie
Spersonalizowane pliki cookie pozwalają stronom internetowym zapamiętać Twoje preferencje i zapewnić Ci odpowiednie treści i oferty.
4. Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie służą do śledzenia Twoich działań online i dostosowywania reklam tak, aby były dla Ciebie istotne i interesujące.