Vybrat termín
Originální Westfalia camper, kuchyňka, lednice, sporák nezávislé topení, palubní počítač, posilovač řízení, rádio, vyhřívaná sedadla, markýza, solární systém, klimatizace, měnič napění atd. Nosič kol. Zapůjčuje se s vybavením na vaření, markýzou, po domluvě televize, kávovar. menic napětí. Možnost zimní set s krycí Thermo plachtou na výklopnou střechu.
Možnost nadstandartních výpůjček-
Paddle boardy
Longboardy
...
Elektrokola
Kávovar
Televize
Stan na zadní dveře
Zobrazit celý popis
Další vozy v této půjčovně
Zobrazit recenze
Skrýt recenze
Hodnocení
Stav vozidla odpovídá stáří vozu, vše kromě sprchy (není součástí vybavení resp. chybí redukce pro její použití) bylo funkční, na cestě jsme řešili menší technický problém, který jsme s podporou majitele a pojišťovny vyřešili ke vzájemné spokojenosti.
Byli jsme moc spokojeni. Auto vyjelo bez problemu do Dolomitskych kopcu. Starsi vozy se nam libi, s drobnym opotrebovanim jsme predem pocitali. Tedy zadny problem!
Dokonalé zakončení prázdnin ? Auto má vše co potřebujete. Dokonalé jízdní vlastnosti a ochotného majitele. Určitě zas brzy rádi někam vyrazíme.
Již na cestě z Prahy po převzetí se ukázalo, že auto není v provozuschopném stavu. Jelikož jiné auto k půjčení již nebylo dostupné, po dohodě s majitelem jsme zařídili výměnu spojky. Při opravě byla zjištěna další zásadní závada, kterou jsme rovněž nechali opravit. To nám způsobilo 3 dny zpoždění. Po třech dnech jízdy navíc náhle v zatáčce selhal posilovač řízení, což způsobilo velmi nebezpečnou situaci. Kromě toho dále zlobilo dobíjení baterie a po zbytek cesty v létě tak nebylo možné používat klimatizaci. K tomu všemu auto začalo vydávat hlasité klepavé zvuky z motoru, tedy celou cestu jsme byli v nejistotě, kdy auto přestane být pojízdné. Podpora na dálku při řešení technických problémů ze strany majitele byla prakticky nulová. Interiér v pořádku, ale mechanicky bylo auto téměr v havarijním stavu. Nedoporučujeme.
I přes počáteční komplikace s pravým zpětným zrcátkem (byla nutná výměna skla) pak vše již probíhalo podle plánu. Autíčko jelo parádně, spotřeba OK. Za 13 dní jsme najeli bezmála 3 tis. Km - Rakousko, Švýcarsko, Itálie...S majitelem dobrá komunikace a na začátku ztracený den byl nahrazen na konci turnusu (zrovna to vyšlo, že jsme mohli mít den k dobru). Celkově paráda.
Naprostá spokojenost, auto bezchybně fungovalo, dojelo všude, kde bylo třeba, vybavení exkluzivní, spolupráce s majitelem perfektní, moc díky za trpělivost!
Auto na svá léta v super stavu. Krásně se jelo. V noci pro 4 C nám byla trochu zima, topení je trochu slabší. Jinak super jednání
Autíčko je na svoj vek vo veľmi dobrom stave